سوالات متداول

منشأ آب معدنی قله از پاک‌ترین و غنی‌ترین سفره‌های آب زیرزمینی با املاحی کافی و همچنین نداشتن اثرات رادیواکتیو، از دل رشته کوهای زاگرس که در ارتفاع بیش از ٢۰٠٠ متر از سطح دریا قرار دارد می‌باشد. این منطقه دارای منابع زیر زمینی باکیفیت با درصد کافی از املاح معدنی بخصوص سیلیس و همچنین عاری از هرگونه مواد مضر است.

کارخانه آب معدنی قله پس از بررسی‌ و تحقیق بر روی منابع آب زیرزمینی در شهرکرد که به بام ایران مشهور است، و شناسایی غنی‌ترین و منحصرترین سفره های آب زیر زمینی کشور در ٣ کیلومتری شهرکرد که در ارتفاع بیش از ۲۰۰۰ متر از سطح دریا قرار دارد بنا گردید. آب معدنی قله به دلیل منشأ منحصر به فردی که دارد دارای آبی سبک و حاوی مواد معدنی کافی می‌باشد. نداشتن اثرات رادیواکتیو، تصفیه با اُزون و عدم استفاده از زاج و کلر و دیگر مواد افزودنی، مواد معدنی کافی از جمله سیلیس که به صورت طبیعی در این آب وجود دارد، توجه به استفاده از مواد اولیه PET مرغوب و با کیفیت در تولید بطری‌های بسته بندی و درب آن‌ها همه مواردی هستند که آب معدنی قله را از دیگر آب های معدنی متمایز می کند.

اُزون مولکول سه اتمی اکسیژن (O3) است که به عنوان قوی ترین اکسنده و ضدعفونی کننده در جهان شناخته شده است. گاز اُزون به دلیل ساختار ناپایداری که دارد، پس از انجام ضدعفونی و گذشت مدت زمان کوتاه به اکسیژن تبدیل می‌شود لذا باقیمانده‌ای برجای نمی‌گذارد. این خصوصیت خارق العاده اُزون موجب استفاده گسترده آن شده و اُزون را در گروه ضدعفونی کننده‌های ارگانیک قرار داده است. آب معدنی قله به دلیل ویژگی خاصی که دارد(عدم وجود عنصر برم در آب معدنی قله) می‌تواند به راحتی با اُزون تصفیه شود و استفاده از این روش و عدم استفاده از کلر که ماده ای خطرناک است و باقیمانده آن نیز در آب مضرات زیادی دارد، باعث شده که کیفیت بالای آب معدنی قله حفظ شود و آبی سالم و گوارا به دست مصرف کنندگان عزیز برسد.

بله، آب معدنی قله تمامی تأییدیه های اداره نظارت و استاندارد ملی برای آب معدنی طبیعی، بطری‌ها، درب بطری و پریفرم را دارا است و مفتخر به دریافت تأییده و گواهی SGS می‌باشد. آنالیز آب معدنی قله و استاندارهای آن را در فایل‌های زیر می‌توانید دانلود کنید

آخرین آنالیز آب معدنی قله                                    استانداردهای آب معدنی قله

آب معدنی طبیعی قله حاوی مقادیر کافی از مواد معدنی از جمله سیلیس، منیزیم، کلسیم، سدیم و پتاسیم است و ۱۰۰ درصد طبیعی است و طعم و حس سبکی دارد که نشان از کیفیت بالای این آب دارد.

بطری‌های آب معدنی قله از مواد اولیه‌ی درجه یک و با کیفیت PET (polyethylene terephthalate) با که با نشان PET شماره ۱ زیر بطری‌ها حک شده است تولید می‌شوند. FDA مواد PET را به عنوان ماده ای امن برای تماس با موادغذایی و نوشیدنی‌ها تأیید می‌کند. مواد PET همچنین به طور کامل بازیافت می‌شوند و می‌توانند به محصولات صنایع دیگر از جمله پوشاک، فرش، قطعات خودرو، مصالح ساختمانی و … تبدیل شود.

PET دارای کاربرد گسترده‌ای در صنایع غذایی و آشامیدنی است و به عنوان بسته بندی اولیه برای اقلام متعددی از جمله دوغ، نوشابه، آبمیوه، چای آماده و دیگر نوشیدنی‌ها و همچنین مواد غذایی مانند کچاپ، کره بادام زمینی، مربا و … استفاده می‌شود. PET با خیال راحت برای سال‌هاست که استفاده می‌شود و استانداردهای سختگیرانه FDA را جهت استفاده برای بسته بندی موادغذایی و نوشیدنی‌ها اخد کرده است. سازمان FDA بررسی‌های لازم را انجام داده و نتیجه گرفته است که ظروف PET باعث ایجاد خطرات بهداشتی برای مصرف کنندگان نمی شوند. برای اطلاعات بیشتر در مورد PET و ایمن و بدون ضرر بودن آن به سابت های زیر مراجعه کنید:

http://www.napcor.com/PET/pet_faqs.html

http://www.bottledwater.org/health/container-safety

آب معدنی قله در بطری شیشه ای عرضه نمی شود. ما آب معدنی تولیدیمان را با مواد PET با کیفیت و درجه بالا بسته بندی می کنیم زیرا این نوع بسته بندی کیفیت آب معدنی تولیدی ما را حفظ می کند (در برابر انتقال اکسیژن و دی اکسید کربن که می‌تواند طعم آب را تحت تأثیر قرار دهد)، ایمنی محصول را تا جابجایی به مقصد حفظ می‌کند (شکستنی نیست) و به حداقل رساندن تأثیرات زیست محیطی (وزن سبک، ضایعات کمتر هم در پروسه تولید و هم در حمل و نقل)

شما می توانید از فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش و تمامی فروشگاه های معتبر سراسر کشور آب معدنی قله را تهیه کنید همچنین می‌توانید از طریق فروشگاه آنلاین ما از طریق سایت خرید خود را به راحتی انجام دهید.

بله، آب معدنی قله آماده دریافت رزومه شرکت های پخش جهت اخذ نمایندگی آب معدنی قله برای پخش در شهرهای ایران و همچنین صادرات می باشد. علاقه مندان میتوانند جهت اخذ نمایندگی با مدیریت فروش تماس بگیرند. تلفن: ۳۲۲۷۰۵۱۱-۰۳۸ و پس از تکمیل رزومه زیر، آن را به آدرس agent@qoleh.co.ir ارسال نمایند.

 

دریافت فرم خام رزومه     ***    ثبت آنلاین سفارش در سایت